res:
Jak działa uzdrawianie rekonektywne?

Jak działa uzdrawianie rekonektywne?

Dodaj komentarz

W sytuacjach, kiedy szukamy alternatywnych metod rekonwalescencji, warto zasięgnąć informacji na temat tego, czym jest uzdrawianie rekonektywne.  Ta forma powracania do sił  może być też dodatkowym wsparciem dla standardowych form leczenia.

Historia

Dr Eric Pearl prowadził praktykę uzdrowiciela przez 12 lat. Jego zabiegi przynosiły pacjentom nieznane, metafizyczne odczucia. Podczas wykonywanych sesji czuli się błogo, ogarniała ich niewyobrażalna radość, dostrzegali świetliste osoby w pomieszczeniu, w którym przebywali. Obcowanie z nim przynosiło ulgę, prowadziło do całkowitego uleczenia ciężkich chorób, schorzeń związanych z nowotworem i AIDS.

Uzdrowiciel, chcąc wykorzystać swój potencjał i przekazać zdolności innym ludziom od kilku lat prowadzi szkolenia dla wszystkich osób, które chcą tak jak on, przekazywać pozytywne wibracje i wpływać pozytywnie na stan pacjentów. Udało mu się odwiedzić już 68 krajów i wytypować 40 tysięcy swoich następców.

Uzdrowienie traktowane jest jako podróż, a nie cel. Każdy pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia, w innym czasie udaje się do niego dotrzeć i sprawić, by proces terapeutyczny zaczął działać.

⇨ Na czym polega uzdrawianie BSM?

Uzdrawianie rekonektywne – co to jest i jak działa?

Uzdrawianie rekonektywne jest stosunkowo nową formą leczenia. Osoba terapeuty stanowi kanał dla przepływu wibracji Universum, które jest istotą światła, energii i wszelkiej informacji. Energia jest odbierana przez uzdrowiciela, nie może on nią kierować, bo wchodzi ona w synchronizację z energią osoby uzdrawianej. Jest to sposób na indywidualną transformację.

Forma leczenia jest dopasowana do potrzeb osoby chorej.  Podczas wizyty pacjent kładzie się na stole do masażu, jego oczy są zamknięte. W pomieszczeniu nie występują dodatkowe bodźce dźwiękowe, świetlne i zapachowe, ale mogą wytworzyć się samoczynnie i być dostrzeżone w czasie sesji przez osobę, która potrzebuje uzdrowienia.

Osoba lecząca, czyli healer, nie dotyka osoby leczonej.

Zabieg – przebieg i efekty

Podczas 30 – 40-minutowego zabiegu pacjent może odczuwać radość, spokój, poczucie szczęścia, lekkość, może mu się wydawać, że się wznosi, może mieć uczucie mrowienia, gorąca, zimna. Wszystko to jest kwestią indywidualną, każdy inaczej odbiera energię. Może odczuwać zapachy, widzieć światło, czuć dotyk – mimo, że terapeuta nie będzie miał z nim kontaktu cielesnego.

Proces uzdrawiania zostaje otwarty, nie kończy się w czasie zejścia ze stołu i zakończenia sesji. Może trwać wiele dni i być wspierany przez kolejne wizyty. Najlepszą postawą pacjenta jest otwartość i poddanie się zmianom, które zaczną się dokonywać w wyniku przekazania energii.

⇨ Jak działa Holistyczna Metoda Samouzdrawiania? Sprawdź, jak przeprowadzić sesję

Po ok. trzech zabiegach następuje uzdrowienie, ale nie musi ono się odbywać na płaszczyźnie, której oczekuje chory. Zmiany nie zawsze zachodzą w sferze fizycznej. Leczone i naprawiane są także mentalność, emocje i uczucia. Możliwe jest usunięcie bólu, choć pacjent równie dobrze może osiągnąć równowagę umysłową i poczucie harmonii, które będą go wspierać w samodzielnej walce z fizycznymi dolegliwościami.