res:
Uzdrawianie kwantowe - co to jest i na czym polega?

Uzdrawianie kwantowe – co to jest i na czym polega?

Dodaj komentarz

Uzdrawianie kwantowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nadal jednak, dla zdecydowanej większości ludzi, termin ten brzmi bardzo enigmatycznie. Tymczasem okazuje się, że taka forma pomocy może być zbawienna dla wielu ludzi. Zanim jednak poddamy się uzdrawianiu kwantowemu, warto byłoby dowiedzieć się tego, na czym to właściwie polega.

Uzdrawianie kwantowe – podstawowe informacje

Zgodnie z założeniami fizyki kwantowej, wszystko co nas otacza, a także my sami, jesteśmy energią. Najmniejszymi częściami składowymi tej energii są właśnie kwanty. Uzdrawianie kwantowe to więc nic innego jak dokonywanie prób integracji swojego wnętrza z tak zwanym podstawowym poziomem rzeczywistości. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż proces uzdrawiania przy wykorzystaniu tej metody jest procesem w pełni naturalnym.

Czym jest zaś sam wymiar kwantowy? Otóż można próbować określać go różnymi terminami. Niektórzy używają terminu „wszechświat”, a inni „Bóg”. Nie ma tak naprawdę większego znaczenia to, jakim mianem określimy ów wymiar kwantowy. Należy oczywiście mieć świadomość tego, iż konkretni ludzie nie mają monopolu na uzdrawianie kwantowe. Jest ono zarezerwowane tak naprawdę dla każdego człowieka, bez względu na jego wiek, przekonania czy kolor skóry.

Jak przebiega proces uzdrawiania kwantowego?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy uzdrawiania kwantowego można w jakikolwiek sposób się nauczyć. Wiele osób zadaje sobie także pytanie o to, jak takie uzdrawianie właściwie przebiega. Otóż podczas procesu uzdrawiania kwantowego wykorzystywany jest dotyk oraz techniki oddychania. Osoba uzdrawiająca musi dbać o to, aby cały czas utrzymywać proces wibracji na adekwatnym poziomie. Następnie, jego zadaniem jest położenie dłoni na konkretnych, wymagających leczenia częściach ciała osoby poddawanej procesowi uzdrawiania.

Zwolennicy uzdrawiania kwantowego wierzą, że energia ciała osoby chorej stara się dopasować do energii pochodzących z dłoni uzdrowiciela. To właśnie dzięki temu możliwe jest lepsze funkcjonowanie osoby uzdrawianej. Staje się ona zdecydowanie mniej podatna na różnego rodzaju skutki złej energii.

Czy można opanować sztukę uzdrawiania kwantowego? Na szczęście tak. Należy również mieć świadomość tego, iż proces uzdrawiania jest sprawniejszy, jeśli się owo uzdrawianie ćwiczy. Stałe podnoszenie kwalifikacji w każdej dziedzinie czyni z nas mistrzów.

Dla kogo uzdrawianie kwantowe?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy uzdrawianie kwantowe jest właściwie dla nich. Na to pytanie nie sposób jednak udzielić jedynej, uniwersalnej odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że z uzdrawiania kwantowego powinno skorzystać naprawdę wiele osób. Przede wszystkim, metoda ta może pomóc wszystkim tym, którzy cierpią na różnego rodzaju dolegliwości natury psychicznej czy emocjonalnej. Zaburzenia lękowe czy depresja jak najbardziej stanowią wskazanie do podjęcia próby uzdrawiania kwantowego.

Ponadto, dzięki tej metodzie można złagodzić również wiele dolegliwości somatycznych, które niejako są powiązane z psychiką. Aby uzdrawianie kwantowe miało szansę nam pomóc, musi być wykonywane przez doświadczonego uzdrowiciela. Bardzo wskazana jest także systematyczność.

Bardzo często proces uzdrawiania kwantowego musi być powtarzany, aby miał szansę przynieść pożądane skutki. Nie należy również zrażać się początkowym brakiem satysfakcjonujących rezultatów. Bardzo często wynikają one bowiem z nieodpowiedniego przygotowania uzdrowiciela, który zawsze ma możliwość poprawy swoich umiejętności.


Zobacz także:

O tym, jak fizyk kwantowy zajął się zdrowiem i leczeniem

Dusza i fizyka kwantowa – wywiad z dr Fred Alan