res:
Uzdrawianie intuicyjne - sposób na zdrowe i szczęśliwe życie.

Uzdrawianie intuicyjne – sposób na zdrowe i szczęśliwe życie.

Dodaj komentarz

Czy chcesz rzadziej odwiedzać lekarza i korzystać ze wszystkich możliwości, jakie pojawiają się w twoim życiu? Oczywiście, że tak! Wszyscy chcemy czuć się fenomenalnie każdego dnia, cieszyć się  świetną kondycją i sprawnością intelektualną i odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Poznaj filozofię wellness, dzięki której wprowadzisz optymizm do swojego życia, uwolnisz się od ograniczających cię negatywnych emocji i rozbudzisz samouzdrawiający potencjał twojego ciała.

Uzdrawianie intuicyjne – sposób na zdrowe i szczęśliwe życie

W poprzedniej książce, Sekretny język twojego ciała, Inna Segal radziła, jak przywracać zdrowie za pomocą siły intuicji i metody Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego. W Potędze uzdrawiania intuicyjnego Segal przedstawia naukowe uwarunkowania samouzdrawiania i pokazuje, jak korzystając z wewnętrznej inteligencji ciała wieść zdrowe i harmonijne życie. Dowiedz się jak:

– nauczyć się pozytywnego podejścia do życia,
kontrolować stres i panować nad emocjami,
pozbyć się przewlekłych bóli,
– zapewnić sobie spokojny i regenerujący sen,
– przygotować swoje ciało i umysł do ciąży,
– korzystać z uzdrawiającej mocy wody,
zaakceptować swoje wady i zyskać pewność siebie,
– odkryć talenty i powołanie zawodowe,
– wprowadzać optymizm we wszystkich obszarach życia,
– opanować innowacyjną metodę uzdrawiania ciała;

Ćwiczenia, które znajdziesz w tym unikalnym podręczniku możesz dopasować do swoich potrzeb i stosować w dowolnej chwili. Korzystając z metod wizualizacji, medytacji, terapii kolorami lub podstawowych sposobów komunikacji ze swoim wewnętrznym głosem, poradzisz sobie z każdą trudną sytuacją. Masz szansę rozwinąć swój potencjał, rozbudzić ciekawość życia i codziennie poświęcić chwilę na to, by zapewnić sobie wyjątkowe duchowe SPA.

Posłuchaj, co mówi twoje ciało i uzdrawiaj je bez użycia leków!

„Potęga uzdrawiania intuicyjnego”

Potęga uzdrawiania intuicyjnego