res:
Prosta technika łagodzenia bólu i podniesienia energii życiowej

Prosta technika łagodzenia bólu i podniesienia energii życiowej

Dodaj komentarz

Dzisiejszy wpis jest dedykowany wszystkim miłośnikom i zwolennikom pracy z energią. Poniżej przedstawiona technika jest pomocna w łagodzeniu bólu oraz podwyższaniu poziomu energii życiowej.

Technika łagodzenia bólu i podniesienia energii życiowej

Usiądź na krześle z prostym oparciem i zamknij oczy. Twoje dłonie powinny leżeć na kolanach (zwrócone spodami w dół).

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych ćwiczeń, oddychaj rytmicznie, dopóki twój oddech nie stanie się regularny. Twoje wdechy i wydechy powinny mieć jednakową długość.

Nie przestawaj oddychać rytmicznie. Kiedy zauważysz zmianę temperatury którejś dłoni (albo obydwu), umieść swoją lewą rękę na podstawie kręgosłupa, a prawą połóż na czubku swojej głowy. Pozwól im pozostać w tej pozycji. Pamiętaj, aby przez cały czas oddychać rytmicznie.

Kiedy raz jeszcze zauważysz zmianę temperatury którejś dłoni (albo obydwu), zamień ręce miejscami. Wykonuj to ćwiczenie przez mniej więcej dziesięć minut, po czym rozluźnij się i znów połóż dłonie na kolanach. Pamiętaj, by przez cały czas mieć zamknięte oczy i utrzymywać powolny, spokojny rytm oddychania.

Choć metoda ta jest niezwykle skuteczna, kiedy przeprowadza się ją w opisany powyżej sposób, równie dobrze można trzymać w dłoniach spiczaste kryształy górskie. Przez wzgląd na swoje właściwości geologiczne, czysty kryształ pobudza energię we wszystkim, co znajduje się w pobliżu niego. W tym przypadku kryształ stymuluje przepływ prany przez nadi, oczyszczając w ten sposób ciało, umysł i ducha.

Technika pochodzi z książki „Uzdrawianie holistyczne”

uzdrawianie-holistyczne