res:
Preparaty medycyny chińskiej

Preparaty medycyny chińskiej

Dodaj komentarz

Masz już dość nieskutecznych, inwazyjnych zabiegów i drogich środków o znikomym działaniu? W takim razie wypróbuj preparaty medycyny chińskiej.

Medycyna chińska to nic innego, jak tylko znane i stosowane od wieków sposoby leczenia, których charakterystyczną cechą jest podejście holistyczne. Co to oznacza? Według wspomnianej, tradycyjnej medycyny chińskiej warunkiem zdrowia jest utrzymanie równowagi pomiędzy yin i yang, czyli po prostu rządzącymi światem siłami, które stanowią swoje wzajemne uzupełnienie. Nic więc dziwnego, że zniechęceni inwazyjnymi, nierzadko nieskutecznymi metodami leczenia pacjenci, coraz częściej sięgają po preparaty zgodne z medycyną chińską. Jakie konkretnie? Wśród godnych polecenia produktów stworzonych na bazie grzybów wyższych, takich jak Cordyceps, Reishi czy Shiitake, wymienić należy eliksir Feniks do stosowania doustnego, eliksir Trzy Klejnoty Feniks jak również Perłę Księżniczki Fohow.

Eliksir Feniks
Eliksir Feniks do stosowania doustnego to preparat, który z powodzeniem możemy określić mianem swoistej dumy współczesnych technologii tradycyjnej medycyny chińskiej. W praktyce jego działanie należy określić mianem bioimmunoregulatora. W związku z powyższym jest on używany w roli silnego specyfiku profilaktycznego, który z powodzeniem sprawdzi się również w przypadku chorób onkologicznych, dolegliwości ze strony układu krążenia, a także innych chorób przewlekłych.

Eliksir Trzy Klejnoty Feniks
Eliksir Trzy Klejnoty Feniks to – podobnie zresztą jak eliksir Feniks do stosowania doustnego – preparat o wszechstronnym działaniu. Na liście wskazań do jego stosowania znajdziemy między innymi różnego rodzaju zapalenia stawów (również te postępujące), cukrzycę, dolegliwości ze strony układu oddechowego, choroby otorynolaryngologiczne, układu moczowo – płciowego, przedrakowe i onkologiczne, podwyższony poziom lipidów jak i całą masę innych schorzeń o charakterze przewlekłym.

Perła Księżniczki Fohow
Specyficzne dolegliwości różnego rodzaju i pochodzenia, określane ogólnym mianem chorób kobiecych, wymagają wszechstronnego, delikatnego i zarazem skutecznego środka. Z myślą o potrzebach wszystkich pań cierpiących z powodu stanów chorobowych pochwy powstał preparat Perła Księżniczki Fohow. Specyfik ten posiada formę tamponowych kapsułek wykazujących właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne. Ponadto obniża on gorączkę, oczyszcza ze złogów, usuwa nagromadzone toksyny, a także zwęża pochwę i macicę.

Więcej informacji i preparatów powstałych zgodnie z zasadami tradycyjnej medycyny chińskiej znajdziesz na https://e-fohow.pl.