res:
Prawo przyciągania – od czego zacząć? Część 3

Prawo przyciągania – od czego zacząć? Część 3

Dodaj komentarz

W dwóch poprzednich artykułach krok 1 rozstał rozłożony na czynniki pierwsze. Już wiemy, że aby zacząć cokolwiek świadomie do siebie przyciągać, musimy w pełni świadomie, szczerze, przyznać się przed samymi sobą, czego tak naprawdę chcemy i potrzebujemy. Jeśli krok pierwszy został wykonany, poznajmy krok drugi i trzeci.

Krok 2. Poświęć swoim pragnieniom uwagę
Kierowanie uwagi na pragnienia zwiększa wibracje

Wzbudzanie (potęgowanie) wibracji to nic innego, jak poświęcanie naszym pragnieniom więcej pozytywnej uwagi, energii i skupianie się na nich. Zwykłe określenie pragnień to za mało. Musisz poświęcić im dużo pozytywnej uwagi. Kierując w ich stronę pozytywną uwagę, sprawiasz, że wibracje związane z Twoimi pragnieniami zostaną włączone do ogółu wibracji, jakie emitujesz w danym momencie.

Prawo Przyciągania przynosi Ci więcej wszystkiego, czemu poświęcasz swoją uwagę, energię i na czym się skupiasz. Jeżeli jednak tylko określisz swoje pragnienia, a nie będziesz poświęcać im uwagi, energii i skupiać się na nich, wtedy nie zostaną one w żaden sposób wyrażone. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest nazwanie naszych pragnień, a następnie ciągłe poświęcanie im uwagi. Kiedy tylko zaczniesz tak robić, wibracje związane z tymi pragnieniami zostaną połączone z wibracją, którą generujesz w danym momencie. A to właśnie na nią odpowiada Prawo Przyciągania.

Niektórzy ludzie nie mają problemów ze zidentyfikowaniem tego, czego tak naprawdę chcą, ale tuż po spisaniu swoich pragnień chowają przygotowaną listę i nigdy do niej nie zaglądają. A przecież Prawo Przyciągania może odpowiedzieć tylko na coś, czemu poświęcasz swoją uwagę.

Co znajduje się w mojej Aurze Wibracji?

Wyobraź sobie, że otacza Cię aura, a w jej centrum, razem z Tobą, znajdują się wszystkie wibracje, które wysyłasz. Prawo Przyciągania reaguje na wszystko, co znajduje się w środku Twojej Aury Wibracji.

Czy Twoje pragnienia znajdują się wewnątrz czy na zewnątrz Aury Wibracji?

Bardzo ważne jest zrozumienie, że wszystkie cele, które sobie stawiasz, Twoje marzenia i pragnienia pozostają na zewnątrz Aury Wibracji. Gdyby znajdowały się one w środku, już byś je posiadał i cieszył się, że wszystkie się spełniły. Przyjrzyjmy się ćwiczeniu, które wykonywałeś podczas Kroku 1, a które miało za zadanie uświadomić Ci, czego tak naprawdę chcesz. Tak więc, kiedy już wiesz, czego pragniesz, musisz połączyć tę wibrację z tą, którą akurat wysyłasz, ponieważ to właśnie na nią odpowie Prawo Przyciągania. Jeżeli sporządzisz listę swoich pragnień, a następnie wrzucisz ją na dno szuflady, to nie mają one szans na spełnienie, ponieważ Prawo Przyciągania nie reaguje na rzeczy ukryte w szufladach. Odpowiada ono tylko i wyłącznie na to, co znajduje się w danej chwili w Aurze Wibracji.

Krok 3: Przyzwól na ich spełnienie
Sukces tkwi w Przyzwalaniu

Niektórzy z Was mogą powiedzieć: „W przeszłości miałem wiele pragnień, które jednak nigdy nie zostały zrealizowane”. Pamiętaj, że Świadome Przyciąganie jest procesem trzy etapowym.

Określiłeś już swoje pragnienia i poświęciłeś im uwagę, czas przejść do etapu trzeciego, którym jest Przyzwalanie. Zatem zaczynajmy.

Przyzwalanie to brak negatywnych wibracji, takich jak wątpliwości. Przyzwalanie jest najważniejszym krokiem w procesie Świadomego Przyciągania. Danny, jeden z moich klientów, spytał mnie kiedyś, dlaczego jego pragnienia się nie spełniają. Zbudował listę Jasności cech swoich wymarzonych klientów, a następnie stworzył imponującą Deklarację Pragnienia. Dlaczego więc jego marzenia się nie spełniły?

Strategia ta nie sprawdziła się w przypadku Danny’ego, ponieważ nie wystarczy samo określenie pragnień i chęć ich spełnienia. Danny powinien był także wyzbyć się wszelkich wątpliwości związanych z powodzeniem. Proces ten nazywamy Przyzwalaniem.

Na pewno nie raz słyszałeś słowa „Po prostu na to pozwól”. Samo ich powtarzanie nie pomoże Ci jednak uwierzyć. Jeżeli wątpisz w to, że możesz coś zdobyć, wówczas wysyłasz negatywne wibracje, które osłabiają lub też uniemożliwią spełnienie się Twojego pragnienia. Innymi słowy, silne pragnienie czegoś (pozytywne wibracje) i jednocześnie wątpienie w zdobycie tego (negatywne wibracje) wzajemnie się eliminują. Dlatego też Przyzwalanie przejawia się w braku wątpliwości.

Przyzwalanie to brak negatywnych wibracji (wątpliwości)

Przyzwalasz na coś, jeśli używasz następujących zwrotów:

  • Co za ulga!

  • Myślę, że mogę to mieć.

  • Teraz wydaje mi się to możliwe.

Za pomocą powyższych wyrażeń będziesz mógł opisać uczucie wyzbywania się negatywnych wibracji.

Większość ludzi twierdzi, że Przyzwalanie jest najtrudniejszym krokiem w Prawie Przyciągania. Ja jednak uważam, że nie jest to etap najtrudniejszy, ale najmniej rozumiany. Większość ludzi nie do końca rozumie, co to znaczy przyzwalać, dlatego też szybko frustrują się, gdy inni mówią im, że „Po prostu na to pozwól”.

Przejdź do >> CZĘŚCI PIERWSZEJ
Przejdź do >> CZĘŚCI DRUGIEJ

Tekst opracowany na podstawie książki „Sekret Prawa Przyciągania” Michael’a Losier’a. Ta książka to esencja wiedzy o prawie przyciągania i praktyczny podręcznik do zastosowania prawa przyciągania w codziennym życiu.