res:
Pozbądź się toksyn... ze wszystkich sfer życia!

Pozbądź się toksyn… ze wszystkich sfer życia!

1 komentarz

Niedawno ukazała się książka, która powinna zadowolić miłośników oczyszczania – i to nie tylko oczyszczania ciała, ale również duszy, umysłu i najbliższego otoczenia.

Totalne oczyszczanie

„Totalne oczyszczanie” to najnowsza książka Doreen Virtue, napisana wspólnie z naturopatą Robertem Reevesem.  Ich wspólne dzieło to pouczające, zwięzłe i przejrzyste połączenie teorii i praktyki. Autorzy zawarli w niej wiele przydatnych informacji na temat fizycznych, emocjonalnych i duchowych metod usuwania toksyn nie tylko z naszego organizmu, ale również z otoczenia, w którym przebywamy.

Autorzy podkreślają, że oczyszczenie ze stresu, negatywnych emocji i dramatycznych przeżyć jest równie ważne dla ogólnego samopoczucia jak detoks fizyczny. Prezentowana przez nich metoda łączy w sobie elementy energoterapii z terapiami naturalnymi – to łagodny sposób na oczyszczenie ciała i duszy, stylu życia i relacji osobistych, podniesienie poziomu energii i koncentracji, odzyskanie poczucia wewnętrznej siły i pozbycia się wielu uciążliwych dolegliwości zdrowotnych. Za pomocą prostych modlitw zyskujemy przychylność i wsparcie duchowe aniołów, które są z nami podczas całego procesu uwalniania się od szkodliwych wpływów.

Zawarte w książce metody lecznicze są proste i bezpieczne. Krok po kroku czytelnik wprowadzany jest w tematykę uzdrawiania poprzez wyeliminowanie z życia niezdrowych pokarmów, negatywnych przyzwyczajeń i nałogów, emocji i toksycznych relacji, jakie łączą nas z innymi. Virtue i Reeves podają przykładowe 7-dniowe plany detoksykacyjne, udzielają odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące zdrowej diety i stylu życia, częstotliwości przeprowadzania detoksu, naturalnych metod leczniczych, zwalczania niezdrowych zachcianek i pokonywania uzależnień.

W książce znajdziemy również informacje na temat wspomagających właściwości olejków eterycznych, leczniczego zastosowania czosnku, korzyści płynących z używania soku z cytryny czy zielonych koktajli. Poznamy też nietoksyczne produkty czyszczące i sposoby na oczyszczanie kuchni zarówno z niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych, jak i szkodliwych energii. A wszystko po to, by cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Totalne oczyszczanie