res:
Zrób 7 kroków... do osiągnięcia szczęścia!

Zrób 7 kroków… do osiągnięcia szczęścia!

Dodaj komentarz

Człowiek, w przybliżeniu, stawia 6 tys. kroków dziennie. Okazuje się, że wystarczy postawić ich jedynie 7, by stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś – zachwycające, satysfakcjonujące, w otoczeniu serdecznych ludzi. Co zrobić, by zrealizować ten cel? Przeczytaj dalej…

7 kroków do osiągnięcia szczęścia to już trzecia książka z serii INSPIRIO, którą powinna mieć każda osoba pragnąca osiągnąć w życiu sukces. Znajdują się w niej praktyczne wskazówki dotyczące okiełznania energii Wszechświata, wyzwolenia wewnętrznej siły, dzięki której mądrze wykorzystasz swoje myśli, słowa, czyny oraz moc, jaka w tobie drzemie. Nadasz swojemu życiu odpowiedni kursu, tak, by najprostszą drogą odzyskać radość, szczęście i osiągnąć sukces. Dzięki lekturze 7 kroków do osiągnięcia szczęścia:

  • ­Wyznaczysz właściwy kurs swojego życia, dotrzesz do prawdy i wykorzystasz ją tak, aby twoim oczom ukazała się prosta droga do sukcesu.
  • ­Dostosujesz swoje przekonania do marzeń i zaczniesz je urzeczywistniać!
  • ­Wyzwolisz magię życia.
  • ­Podejmiesz działania, a część zadań „przekażesz” Wszechświatowi.
  • ­Nauczysz się, jak robiąc najmniej, otrzymać jak najwięcej.
  • ­Zrozumiesz, że zajmujesz święte miejsce w akcie tworzenia – sam będąc twórcą.

To właśnie dzięki tej książce utwierdzisz się w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych, a w drodze ku szczęściu zawsze pomaga ci Wszechświat. Już dziś postaw siedem kroków i stwórz życie, o jakim zawsze marzyłeś – zachwycające, satysfakcjonujące, w otoczeniu serdecznych przyjaciół.

Niech twoim oczom ukaże się prosta droga do sukcesu i szczęścia.

Nota o autorze

Mike Dooley – pisarz, nauczyciel sukcesu; codziennie wysyła Wiadomości od Wszechświata – e-maile z przypomnieniem o ludzkiej potędze i boskości – do tysięcy subskrybentów. Jego autorstwa ukazały się m.in. Świat nieograniczonych możliwości, Myśli stają się rzeczami oraz Sztuka kreacji marzeń.

Źródło: materiały redakcji

Siedem kroków do osiągnięcia szczęścia