res:
Oddajesz krew? U nas możesz robić zakupy ze zniżką!

Oddajesz krew? U nas możesz robić zakupy ze zniżką!

Dodaj komentarz

Nasz sklep www.Sklep.SamoUzdrawianie.pl przystąpił do akcji „Dawcom w Darze”, inicjatywy wspierającej ideę krwiodawstwa w Polsce. W praktyce oznacza to, że każdy aktywny krwiodawca otrzymuje na zakupy w naszym sklepie 10% zniżki.

Dlaczego warto oddawać krew?

  • ratujesz życie i zdrowie drugiego człowieka;
  • za każdym razem gdy oddajesz krew masz wykonywane badania laboratoryjne;
  • każdy krwiodawca otrzymuje posiłek regeneracyjny o wartości 4000 kcal, najczęściej są to czekolady;
  • w dniu, w którym oddajesz krew przysługuje Ci płatne w 100% normalnego wynagrodzenia zwolnienie z pracy, szkoły lub uczelni;
  • odliczenie od podatku – każda donacja krwi może zostać wpisana do PITa jako zmniejszenie przychodu. Obowiązują wtedy takie same zasady, jak przy darowiznach na rzecz organizacji pozarządowych. Maksymalnie można odliczyć w ten sposób 6% dochodu. Jeden litr zmniejsza dochód aż o 130 zł;
  • świadczenia poza kolejnością w szpitalach, przychodniach i aptekach – przy łącznej donacji 5/6 litrów;
  • rabaty w wielu sklepach – po okazaniu legitymacji Honorowego Dawcy Krwi lub dowodu donacji w niektórych sklepach można otrzymać rabat na zakupy;
  • zniżki na niektóre leki – na wybrane lekarstwa przysługuje zniżka dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi;
  • ulgi w komunikacji miejskiej – w zależności od miasta, niektóre zdecydowały się udzielić ulg częściowych lub całkowitych na przejazdy komunikacja miejską dla osób, które oddały daną ilość krwi.

Regulamin akcji:

1. Każdemu aktywnemu Honorowemu Dawcy Krwi przysługuje zniżka w wysokości 10% na zakupy w www.SklepSamoUzdrawianie.pl. Rabat jest naliczany w przypadku, gdy ostatnia donacja odbyła się w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

2. Rabat udzielany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi lub dowodu donacji – przy odbiorach osobistych i zakupach w punkcie stacjonarnym w Białymstoku. Wystarczy okazać swoją legitymację (ze swoim zdjęciem i imieniem i nazwiskiem), bądź dowód donacji pracownikowi sklepu.

3. W przypadku zakupów przez Internet i wybrania innej formy dostawy niż “Odbiór osobisty”, po złożeniu zamówienia należy przesłać maila do naszego Biura Obsługi Klienta (sklep@samouzdrawianie.pl), w treści podając numer swojego zamówienia i dołączając do maila zdjęcia dwóch stron legitymacji Honorowego Dawcy Krwi z imieniem i nazwiskiem oraz z pieczątką potwierdzającą oddanie krwi w ciągu ostatniego pół roku lub skanem dowodu donacji (gdzie widoczne będzie imię i nazwisko oraz data).

4. Promocje nie łączą się z innymi.