res:
Odchudzaj się co drugi dzień!

Odchudzaj się co drugi dzień!

Dodaj komentarz

„Dieta 50:50” – oto niezwykle skuteczny poradnik dotyczący odchudzania. Napisała go Krista Varady, dietetyczka, która stosując dietę 50:50, zgubiła aż 20 kilogramów – i utrzymała ten spektakularny efekt! Teraz i ty możesz się dowiedzieć, jak dzięki przedstawionemu w tej książce rewolucyjnemu podejściu, które jest zarazem proste i efektywne, utracisz zbędną tkankę tłuszczową.

Dieta 50:50 – skuteczna i bezpieczna dieta odchudzająca

Lektura tej książki, autorstwa uznanej specjalistki od żywienia, sprawi, że sposób, w jaki postrzegasz diety i wszelkie kwestie związane z redukcją masy ciała, radykalnie się zmieni.

A oto tylko część z niezliczonych korzyści płynących ze stosowania programu żywieniowego, jakim jest dieta naprzemienna:

Dieta odchudzająca 50:50 bazuje na wynikach przełomowych badań naukowych. Autorka książki przeprowadziła ich bardzo wiele, angażując w nie setki osób. Wyniki były niezmiennie takie same, a mianowicie: pozytywne. Dr Varady opublikowała je w takich czołowych periodykach medycznych jak „American Journal of Clinical Nutrition” czy „Obesity”. Dieta 50:50, w przeciwieństwie do innych rozpowszechnionych sposobów na odchudzanie, naprawdę działa.

Dieta 50:50 jest bardzo łatwa w stosowaniu, a także efektywna. W tak zwanym dniu diety ograniczasz spożycie kalorii, w dniu ucztowania zaś jesz wszystko, na co tylko przyjdzie ci ochota, i to w dowolnych ilościach. Dzięki temu wyraźnie tracisz na wadze.

Nie odczuwasz głodu. Dieta 50:50 nie wymaga żadnych wyrzeczeń żywieniowych, ponieważ wiesz, że i tak co drugi dzień zjesz swoją ulubioną potrawę.

Nie masz problemów z utrzymaniem osiągniętego efektu. Stosowanie innych diet powoduje, że chudniesz tylko po to, by za chwilę przytyć jeszcze więcej. Dieta odchudzająca 50:50 jest jednak inna – tracisz zbędne kilogramy i nie grozi ci efekt jo-jo, co udowodniono naukowo w badaniu sponsorowanym przez tak prestiżową amerykańską instytucję rządową jak Narodowe Instytuty Zdrowia (ang. National Institutes of Health).

Reasumując, dieta 50:50 to bardzo skuteczny program, łączący aspekty żywieniowe i ćwiczenia fizyczne, prowadzące do szybkiego spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki oraz wzmocnienia serca.

„Dieta 50:50” – poznaj rewolucyjny sposób, dzięki któremu nie tylko schudniesz, ale także odzyskasz zdrowie!

Dieta odchudzająca