res:
MMS - co to za suplement? Efekty stosowania

MMS – co to za suplement? Efekty stosowania

Dodaj komentarz

Niewiele osób wie, że istnieje suplement, który może niszczyć bakterie, pasożyty i wirusy wywołujące choroby w organizmie lub wodzie pitnej. Nie jest to lekarstwo ani antybiotyk, ale naturalny preparat mineralny – MMS to suplement diety. Jego działanie zostało udowodnione poprzez zastosowanie przeciwko patogenom malarii, niebezpiecznym wirusom, pasożytom i różnym szkodliwym mikroorganizmom, takim jak paciorkowce i Escherichia coli.

Suplement MMS – jak doszło do jego powstania?

Niezależnie od badań w przemyśle farmaceutycznym i medycynie tradycyjnej były inżynier NASA Jim Humble opracował coś, co można by lepiej nazwać środkiem do dezynfekcji wody pitnej, znanym jako MMS. W latach 1996-2006 badał praktyczne zastosowanie MMS metodą prób i błędów. Naukowiec postanowił napisać o tym książkę, na jej podstawie można uzyskać informacje jak przygotować roztwór oraz jak go przyjmować.

Chloryn sodu jest produkowany w przemyśle chemicznym od lat 90. Substancja ta zawiera sód, chlor i tlen. W pewnych warunkach zamienia się w chlorek sodu, który jest znany jako sól spożywcza. To uwalnia tlen. Chloryn sodu jest również sprzedawany jako stabilizowany tlen. Od wielu lat jest używany ze względu na swoje właściwości antybakteryjne jako środek do dezynfekcji wody. Jim Humble zauważył, że amerykańscy rolnicy dodawali stabilizowany tlen do paszy dla zwierząt lub podawali go w czystej postaci. Przynosiło to dobre rezultaty.

I tak w 1996 roku naukowiec wyjechał w poszukiwaniu złota do Gujany (Ameryka Południowa) i zabrał ze sobą stabilizowany tlen właśnie w celu dezynfekcji wody. Niestety, jeden z członków wyprawy zachorował na malarię. Ta choroba wirusowa w wielu przypadkach jest śmiertelna. Ponieważ nie było pod ręką żadnych innych leków ani placówki medycznej, Jim podał pacjentowi stabilizowany tlen i po kilku godzinach pacjent wyzdrowiał. Następnie Jim Humble zaczął badać ten fenomenalny przypadek.

Alkaliczne suplementy diety – sposób na odkwaszanie organizmu »

Czym jest suplement MMS?

MMS to 28% roztwór chlorynu sodu (NaCLO2). Chloryn sodu to sól, która pojawia się, gdy roztwór sody reaguje z kwasem solnym. Ponieważ mocny roztwór reaguje ze stosunkowo słabym kwasem, roztwór soli jest lekko zasadowy. Kiedy chloryn sodu się rozpada, powstaje sól spożywcza (NaCL) i woda, dwie substancje, które nie są w stanie spowodować żadnych uszkodzeń organizmu. MMS zawdzięcza swoje działanie antybakteryjne dwutlenkowi chloru, który jest produktem aktywowanego chlorynu sodu.

Dwutlenek chloru jest silnym przeciwutleniaczem. Podobnie jak tlen, jest on zdolny do przyłączania się do hemoglobiny i transportu z krwią do wszystkich części ciała. Dwutlenek chloru działa utleniająco, zastępując elektrony w ujemnie naładowanych związkach. Jim Humble odkrył, że dwutlenek chloru jest uwalniany stopniowo, nie powodując przesycenia organizmu. Aby rozpocząć ten proces, do chlorynu sodu dodaje się kwasek cytrynowy. Wystarczająca ilość dwutlenku chloru jest wytwarzana po 3 minutach.

Witamina D3 – dlaczego warto ją suplementować? »

Jak działa suplement diety MMS?

Powstający, jako produkt reakcji kwasu i chlorynu sodu, dwutlenek chloru szuka komórek z brakiem tlenu i komórek naładowanych ujemnie, takich jak wirusy, bakterie oraz inne mikroorganizmy szkodliwe dla ludzi. Warto zaznaczyć, że ten wspaniały suplement mineralny niszczy tylko szkodliwe mikroorganizmy, nie wpływając na korzystne dla organizmu bakterie przewodu pokarmowego. Proces ten jest również kontrolowany przez białe krwinki układu odpornościowego, które są w stanie wykorzystywać dwutlenek chloru do zwalczania chorób.

MMS może okazać się pomocny, gdy cierpimy na schorzenia takie jak wirusowe zapalenie wątroby, zapalenie płuc, artretyzm, astma, grypa, przeziębienia, zapalenie stawów, borelioza, choroba refluksowa przełyku, stwardnienie rozsiane  itp).

Suplement diety MMS jest bardzo prosty w swoim składzie chemicznym, ale jednocześnie jest jednym z najczystszych suplementów mineralnych na świecie, gdyż ma pozytywne działanie na organizm człowieka. Wyjątkowość tego suplementu mineralnego polega na tym, że składa się z dwóch prostych pierwiastków rozpuszczonych w wodzie o określonym stężeniu. MMS to utleniacz niwelujący patogeny oraz toksyny, natomiast bentonit usuwa je wszystkie z organizmu.

Sprawdź suplementy MMS:

AURA HERBALS Silidrop+ Krzem organiczny MMST Silicium G5 + bor Suplement diety w płynie 500 ml »

AURA HERBALS Silidrop Krzem organiczny MMST Silicium G5 Suplement diety w płynie 500 ml »

Jak stosować suplement MMS:

Przewodnik stosowania MMS. Jak odzyskać zdrowie »