res:
Męski warsztat, który odmienia kobiece życie. Relacja Dominiki po warsztacie.

Męski warsztat, który odmienia kobiece życie. Relacja Dominiki po warsztacie.

Dodaj komentarz

Już niedługo (12-15 września 2013 r.) będzie miała miejsce kolejna edycja >> Męskiego Warsztatu prowadzonego pod okiem Tom’a de Winter. Mimo że jest to warsztat skierowany do mężczyzn, korzyści odniosą również kobiety. Dlaczego? Otóż rozwój osobisty jednej z osób w związku, wpływa na jakość wzajemnej relacji. Kobiety odczuwają przemianę osobistą swoich partnerów – wzrost pewności siebie, odwagi, chęci do działania oraz… otwartego serca. Zmienia się ogólna atmosfera związku – pojawia się więcej zaufania, bliskości, radości, chęci wspólnego działania. Czy warto? Na pewno warto, lecz więcej niech powiedzą kobiety, które już tego doświadczyły. Dziś zapraszam do przeczytania listu od Dominiki, której mąż wziął udział w Męskim Warsztacie w ubiegłym roku.

Relacja Dominiki

Żeby nikogo nie zamęczyć pozwolę sobie króciutko:

Jak wspomniałam rezerwując mężowi miejsce na warsztacie miałam wielka nadzieje, ze ktoś będzie w stanie męża emocjonalnie poruszyć. Niestety z emocjami, ich okazywaniem i przeżywaniem nie było u niego najlepiej jako że rodzice w dzieciństwie solidnie go zmrozili. Z tego tez brały się problemy z okazywaniem czułości, z wrażliwością na uczucia swoje i innych. Ktoś kogo nikt nigdy nie przytulał średnio czuje potrzebę żeby przytulać innych – tak to już działa…  do tego bardzo mi zależało na tym, żeby mąż spędził parę dni z mężczyznami, z którymi będzie mógł nawiązać jakąś prawdziwie męska relacje ponieważ jego relacja z ojcem nie istnieje (ojciec fizycznie istnieje i wychowywał Jacka, niestety nie maja ze sobą najmniejszej więzi emocjonalnej na płaszczyźnie syn-ojciec.) W związku z tym deficyty męża na polu czerpania siły z męskiej energii, otwartości serca, pewności siebie  były przeolbrzymie.

W tym miejscu bardzo chciałabym podziękować organizatorom za męski warsztat. Zmiany jakie zaszły w Jacku przeszły moje najśmielsze nadzieje, myślę że jego tym bardziej. Wrócił do mnie jako zupełnie inny człowiek, jako prawdziwy facet z krwi i kości. Nie wiem, co tam robicie, ale efekty są zdumiewające! Nasza relacja wskoczyła na zupełnie inny poziom emocjonalny niosąc ze sobą nową jakość codzienności. Kiedy Jacek zadzwonił do mnie po warsztatach nie poznałam jego głosu. I rzeczywiście teraz to już głos innego faceta… Polecam wszystkim, którzy szukają lepszej jakości dla swojego związku.

Pozdrawiam,
Dominika

Inne relacje kobiet zadowolonych z przemiany swoich mężczyzn są dostępne na oficjalnej stronie Męskich Warsztatów >> Świadectwa po warsztatach.