res:
Inspirująca historia, którą musisz zobaczyć!

Inspirująca historia, którą musisz zobaczyć!

2 komentarze

Ile to razy każdy z nas w życiu zmagał się z trudnościami? Najprawdopodobniej wiele razy… Jednak niektórzy szybko opadają z sił i wiary w lepsze jutro, inni natomiast są niczym niewyczerpalne źródło energii do działania. Poznaj człowieka, który mimo ogromnych trudności fizycznych (urodził się bez rąk i nóg), czerpie z życia garściami i nieustannie motywuje innych!

„Niemożliwe” nie istnieje

Nazywa się Nick Vujicic. Urodził się z rzadką chorobą (zespołem tetra – amelia), przez którą… nie posiada rąk i nóg. Ciężko sobie wyobrazić z jakim ogromem trudności zmagał się Nick… Jako dziecko i nastolatek doświadczał wielu docinków ze strony rówieśników, cierpiał na depresję, miał myśli samobójcze. Jednak gdy Nick uświadomił sobie, że nie on jeden zmaga się z problemem niepełnosprawności, postanowił, że nie podda się życiu. Nauczył się nie tylko wykonywać podstawowe czynności, które dla nas wydają się błahostką, takie jak: mycie się, korzystanie z komputera, odbieranie telefonu, łowienie ryb, lecz również stale uczy się nowych umiejętności, które zapewne będą poza zasięgiem niektórych z nas. Wśród nich są m.in. gra na perkusji, surfowanie, gra w golfa.

Wygląda na to, że nic nie jest w stanie go powstrzymać:-) Obecnie przemawia do dzieci, młodzieży i dorosłych, pisze książki, angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw. Motywuje do działania, będąc żywym przykładem, że w życiu wszystko jest możliwe. Poznaj Nick’a:


ZAINTERESOWANYM POLECAMY KSIĄŻKĘ NICK’A:

„Bez rąk, bez nóg, bez ograniczen” w TaniaKsiążka.pl