res:
Opowiedz nam swoją historię

Opowiedz nam swoją historię

Dodaj komentarz

Otwieramy nowy dział! 🙂 W internetowych przestrzeniach Samouzdrawiania.pl tworzymy miejsce, w którym każdy będzie mógł pozostawić cząstkę siebie.

Według mnie nic tak nie motywuje do działania i nie uskrzydla, jak historie ludzi, którym udało się – osiągnęli swoje cele, dokonali rzeczy z pozoru niemożliwych czy też pokonali życiowe ograniczenia. Często, pogrążeni we własnych problemach, możemy zapomnieć, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i są osoby, które są na to żywym przykładem. Natomiast inni mają śmiałe plany, nie wiedząc jak się za nie zabrać i czy w ogóle ich marzenia mają szanse spełnienia. Są też tacy, którzy tracą nadzieję na to, że są jeszcze ludzie, którym zależy, aby nasz świat był piękny i uczciwy.

Dlatego właśnie tworzymy Galerię Ludzi Niezwykłych – będziemy publikować historie osób, które dokonały rzeczy ważnych, wielkich, odważnych lub niezwykłych. Osób, które stały się żywym przykładem na to,  że ograniczenia można przetransformować, tak, aby życie stało się bardziej świadome, pozbawione żalu i goryczy oraz… piękniejsze. Będziemy pisać o ludziach, którzy starają się uczynić nasz świat choć trochę lepszym i piękniejszym. W moim wyobrażeniu takim przykładem są również osoby, które “odbiły się od dna”, np. pokonując destrukcyjny nałóg, stając się tym samym inspiracją dla innych. Bądź też osoby, które dzielnie zmagają się z codziennymi fizycznymi ograniczeniami – np. osoby niepełnosprawne, czy też rodzice dzieci upośledzonych.

To jest również miejsce dla CIEBIE. Jeśli czujesz, że Twoja historia życiowa może być inspirująca i podnosząca na duchu, lub z innych względów ważna, napisz do nas na adres kontakt@samouzdrawianie.pl. Opublikujemy ją na stronie Samouzdrawianie.pl w Galerii Ludzi Niezwykłych. Zapraszamy do kontaktu 🙂