res:
Rewolucja w leczeniu raka!

Rewolucja w leczeniu raka!

Dodaj komentarz

Diagnoza: RAK brzmi jak skazanie na powolną śmierć, ponieważ medycyna zachodnia nawet nie zbliżyła się do znalezienia lekarstwa na raka, a standardowe terapie przeciwnowotworowe – operacje, radioterapie i chemioterapie – prawie nie przynoszą efektów. Za to choroba ta stałą się światową epidemią o oszałamiających i zatrważających wręcz rozmiarach.

Przełomem na skalę światową jest program profilaktyki i leczenia raka znanej i cenionej dr Leigh Erin Connealy, który w prosty i łatwy do zrozumienia dla każdego opisała w książce Rewolucja w leczeniu raka (Vivante, 2017). Koncentruje się w nim na:

  • diecie ketogenicznej,
  • zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu,
  • zdrowym żywieniu,
  • odtruwaniu ciała i domu,
  • regularnych ćwiczeniach,
  • drogocennej mocy głębokiego i spokojnego snu
  • oraz na ćwiczeniach technik redukcji stresu.

Rewolucja w leczeniu raka to pierwsza książka, która pokazuje zaskakująco proste i naturalne, a zarazem rewolucyjne, skuteczne i bezpieczne dla organizmu metody leczenia. Pomogły już one tysiącom pacjentów w centrum badań w Kalifornii. Na szczególną uwagę zasługują przedstawione przez dr Connealy sześć strategii leczenia raka, które wzmacniają układ odpornościowy, siedmiodniowy program detoksykacji za pomocą soków na totalną odnowę i rewitalizację organizmu oraz 14-dniowy plan na zdrowie.

Rewolucja w leczeniu raka dr Connealy to absolutnie kompletne kompendium. Łączy wszelkie aspekty leczenia raka pomocne przy wyzdrowieniu i odzyskaniu sprawności. Wielokrotnie testowane i przynoszące spektakularne wyniki czynią z książki biały kruk w dziedzinie medycyny.

Przeczytaj darmowy fragment >>

Dr Leigh Erin Connealy prowadzi praktykę medyczną od ponad trzydziestu lat (od 1986 roku). Jest założycielką i dyrektorem medycznym Center for New Medicine oraz Cancer Center for Healing w Irvine w Kalifornii, które stosują nowatorskie terapie przeciwnowotworowe i dotyczące innych przewlekłych chorób degeneracyjnych. Doktor Connealy i jej zespół wychodzą poza ograniczenia medycyny konwencjonalnej, lecząc pierwotne przyczyny choroby za pomocą metod najnowocześniejszych, opartych na odkryciach naukowych i obejmujących cały organizm, a także dzięki współczuciu i miłości. Hołdują zasadzie leczenia pacjenta z chorobą, a nie choroby pacjenta. Doktor Connealy edukuje innych lekarzy i terapeutów, a jej wykłady i artykuły ukazują się w wielu publikacjach naukowych.