res:
Promocja na wiosenne oczyszczanie organizmu

Promocja na wiosenne oczyszczanie organizmu

Dodaj komentarz

Wiosna to idealny czas na oczyszczanie i wzmocnienie organizmu. Sposobów jest wiele – od odpowiedniej diety i postów do naturalnych suplementów diety. Mamy propozycję dla osób, które szukają odpowiednich preparatów roślinnych, kosmetyków oraz dobrych i ciekawych książek z tej tematyki.  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję na wiosenne oczyszczanie organizmu – na produkty, które pomogą osiągnąć ten cel.


Dlaczego warto oczyszczać organizm?

Organizm oczyszczony ze złogów i toksyn, to przede wszystkim zdrowy organizm, pełen energii. Organy wewnętrzne pozbawione zbędnego balastów sprawniej pracują, niejednokrotnie poprawia się stan skóry, włosów i paznokci. Niektóre osoby przy okazji tracą zbędne kilogramy, zdarza się, że ustępują również niektóre dolegliwości zdrowotne (np. alergie, wysypki). Regularne oczyszczanie organizmu (np. raz na rok), w połączeniu ze zbilansowaną dietą i umiarkowaną aktywnością fizyczną, jest najlepszą profilaktyką wielu chorób.

Więcej informacji o oczyszczaniu, objawach i stopniach zanieczyszczenia organizmu w artykule „Oczyszczanie organizmu – kilka słów na początek”.

Wiosenne oczyszczanie organizmu

Wśród naszych propozycji są m.in.:

Chlorella –  oczyszcza organizm z metali ciężkich, poprawia pamięć, koncentrację, wzmacnia system odpornościowy;

Solanka termalna – ułatwia na oczyszczanie z toksyn podczas kąpieli, likwiduje przykry zapach potu, łagodzi napięcie nerwowe, ułatwia zasypianie, koi dolegliwości łuszczycowe;

Zestaw pH Miracle Greens – odkwasza organizm;

Zestaw Jala Neti do płukania nosa – oczyszcza górne drógi oddechowe.

Oprócz tego książki i inne suplementy diety. Zapraszamy.