res:
Pomysły na prezenty

Pomysły na prezenty

Dodaj komentarz

Święta coraz bliżej… Czy masz już prezenty dla swoich bliskich? Jeśli jeszcze nie, zapoznaj się z dzisiejszym artykułem – znajdziesz w nim podpowiedzi na świąteczne upominki.

POMYSŁY NA PREZENTY

Lampa z soli himalajskiej

Taki prezent powinien przypaść do gustu każdemu romantykowi i miłośnikowi zdrowego stylu życia. Zapalona lampa emanuje pięknym, ciepłym światłem. Jest wykonana z soli himalajskiej uważanej za najzdrowszą sól na świecie.

Siłę kryształów soli i ich uzdrawiającą moc znały już ludy pierwotne. Mężowie medycyny w Afryce, Indiach, kładli pieczołowicie wybrane bryłki w celach leczniczych choremu na głowę. Dla Germanów i Celtów siła soli krystalicznej służyła nie tylko medycynie, kryształki solne pochodzące z ziemi były dla nich „białym złotem”. Mogli nim zakonserwować upolowaną zdobycz, służyła trwałości środków żywności, które zachowywały na dłużej przydatność do spożycia.

>> Lampy są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Decydując się na zakup lampy, warto zwrócić uwagę, czy jej podstawka jest wykonana z odpornego na działanie soli drzewa różanego.

Zalety:

– przystępna cena,
– emanuje pięknym, ciepłym światłem,- sól himalajska poprawia jakość powietrza,
– oryginalny element wystroju wnętrza;

lampa solna
Naturalne i ekologiczne kosmetyki

Buszując po sklepach internetowych i stacjonarnych nie raz natkniesz się na świąteczne zestawy kosmetyków. Decydując się na ich zakup, warto sprawdzić ich skład – czy nie zawierają szkodliwych parabenów, pochodnych parafiny lub sztucznych substancji zapachowych.

Kosmetyki wykonane na bazie z naturalnych składników, bez zbędnej chemii, a jednocześnie skuteczne i urzekające zapachem – z takiego prezentu powinna być zadowolona każda kobieta.

Zalety:

– uniwersalny prezent,
– w zależności od oferowanych zestawów i produktów przystępna cena;

>> Naturalne mydełka ręcznie robione

mydła naturalne
A może książka?

Nie tylko mol książkowy powinien ucieszyć się z książki – na rynku ukazuje się wiele ciekawych tytułów z dziedziny szeroko pojętego zdrowia. Książki są nie tylko bogate w ciekawe informacje, są również pięknie wydane. Przykłady? Bardzo proszę:-)

Zsokowani

Pozytywnie zakręcona książka o sokach! Ponad 100 przepisów na pyszne i odżywcze soki, cenne informacje o zdrowiu i 9-tygodniowy program picia soków – to są właśnie „Zsokowani”!


Blogerchef

Blogerchef to apetyczny kąsek dla miłośników gotowania. Książka stanowi podsumowanie ponad półrocznych zmagań uczestników konkursu dla blogerów kulinarnych – Blogerchef.

Publikacja jest bogata w piękne fotografie i mnóstwo przepisów na smakowite potrawy.


Jak zaspokoić apetyt, głód życia i pragnienie szczęścia?

To najnowsza książka bestsellerowego autora i ikony wschodniej medycyny – Deepaka Chopry. Książka o odchudzaniu i sztuce uważnego życia, mindfulness. Łączy w jedno duchowe nauki Wschodu oraz założenia klasycznej medycyny.

Deepak Chopra
Zalety:

– uniwersalny prezent,
– przystępna cena,
– mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji, których nie znajdziesz w Internecie,