res:
Mężczyzna w XXI wieku - Męski warsztat z Tom de Winter

Mężczyzna w XXI wieku – Męski warsztat z Tom de Winter

Dodaj komentarz

To już kolejna edycja Męskiego Warsztatu z Tom’em de Winter! Oto propozycja dla wszystkich Panów zainteresowanych rozwojem osobistym oraz Pań, którym zależy na osobistej przemianie swoich mężczyzn:

„Czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca,  który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną?  Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?

Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

Dla kogo jest ten warsztat?

– ojców, mężów, kochanków – chcących poprawić swoje relacje w związkach
– dyrektorów, kierowników, przedsiębiorców – staniesz się Autentycznym Liderem jakim zawsze chciałeś być
– mężczyzn wychowanych bez ojca – nadrobisz braki w relacjach z innymi mężczyznami
– zagubionych i szukających sensu w życiu – być może jedyne czego brakuje Ci do szczęścia, to obudzenia Autentycznego Mężczyzny w sobie

Co da Ci Męski Warsztat:

– odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
– będziesz miał zaufanie do samego siebie,
– otworzysz się na innych mężczyzn,
– nauczysz się z nimi współdziałać,
– nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,
– stając się prawdziwym mężczyzną zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,
– zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać kobietę.

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

Prowadzący: Tom de Winter Od wielu lat prowadzi profesjonalne warsztaty dla firm i grup społecznych. Rezyduje w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria-Niemcy),   gdzie stworzył nowy Ośrodek Szkoleniowy.

Tom to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią praca z ludźmi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną był między innymi kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania, a świat zewnętrzny odzwierciedla nam to, czym jesteśmy wewnątrz nas samych. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu.

Tom to silny mężczyzna ze zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.”

Zapisy, k o n t a k t oraz więcej informacji na stronie >>> meskiewarsztaty.pl

początek: 6 czerwca 2014 (piątek) ok. godz. 18:30,
zakończenie: 9 czerwca 2014 (poniedziałek) ok godz. 16:00
miejsce: Ośrodek Tu i Teraz – Nowe Kawkowo k. Olsztyna tuiteraz.eu

Inwestycja: 1200zł

Książka w prezencie:  Każdy, kto wpłaci zaliczkę na warsztat, otrzyma od nas pocztą w prezencie książkę Żelazny Jan” – Robert Bly, która jest zalecaną lekturą przed warsztatem!

Warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego.

Pobyt w ośrodku
Nocleg i wyżywienie rozliczane są oddzielnie na miejscu w ośrodku gotówką:
Wyżywienie – 55 zł/dzień (jemy 3 dni)
Nocleg – 40-90 zł/noc (śpimy 3 noce) zależnie od standardu (pokoje z łazienkami i bez, sala zbiorowa, etc)

Rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 400 zł (lub całej kwoty – 1200 zł) na konto:
24 1140 2004 0000 3502 4234 6329 (mBank) Łukasz Kierus

Organizatorzy:
Janusz, j.pietrzak@op.pl, tel. 601415347
Łukasz Kierus, lukasz@kierus.com, tel. 660 955 595

Zapisy, k o n t a k t oraz więcej informacji na stronie >>> meskiewarsztaty.pl